נתחי סינטה וברוקומיני צרובים

מ-3 יוצאת אחת. פיסות סינטה עשויות בדיוק במידה עם ברוקומיני קראנצ׳י ורענן, והכל ספוג ברוטב אומאמי שאפשר להשתגע ממנו! מנה זריזה ומושלמת, שתמיד כיף להכין ולאכול!

אני לא יודעת איך זה אצלכם, אבל יכולה לדמיין.

באמצע השבוע אנחנו מסתובבים סביב הזנב של עצמנו. אין זמן פנוי. בטח לא לבשל משהו מיוחד. בטח שאין זמן לפנק את מי שאוהבים גם אם יש רצון וכוונה.

במיוחד למקרים כאלה, אתם חייבים להכיר את המנה הנפלאה הבאה. מנת הרושם האולטימטיבית. סופר מפנקת, אבל קלה-קלה להכנה. רק 3 מרכיבים ואתם ממריאים. מוכנים?

מ-3 יוצאת אחת 

3 חומרים שיוצרים את הקסם – האומאמי!

פרוסות סינטה – הנתחים הפרוסים דק שתיקנו אצל הקצב יכולים לשבת במקרר יומיים שלושה. זה לא כמו עוף או דג שחייבים מיד. ויותר מזה. גם אם תקנו טרי ותקפיאו. קל ומהיר להפשיר.

ברוקומיני – כל מה שצריך זה לחלוט לדקה במים רותחים. הירק הזה מזין כל כך ויפה כל כך, נמכר במגשית ומחזיק יפה במקרר. מלא בברזל ונוגדי חמצון. שווה לשלב אותו בתפריט. אגב, גם פרחי ברוקולי יעבדו פה בסדר גמור. יזדקקו לעוד תשומת לב לפירוק ולחליטה ארוכה יותר.

רוטב אויסטר או הויסטיר רוטב אסייתי טעים עד ממכר. במקור מכינים ממיצוי של צדפות, אבל יש גרסה טבעונית וגם כשרה, שמבוססת על פטריות והיא ממש מוצלחת. 

ואנחנו אומרים, איש באמונתו יחיה, והעיקר שיצרוך אומאמי ישר לווריד. ממליצים לכם להציף במזווה האומאמי שלנו – כאן https://sirpele.blog/מזווה-האוממי/

נתחי סינטה וברוקמיני צרובים

פיסות דקות של סינטה צרובה עם ברוקומיני קראנצ׳י ורענן, ורוטב אומאמי שאפשר להשתגע ממנו!

חומרים ל-4 מנות:

400 גרם סינטה פרוסה דק וחתוכה לפיסות

מגשית ברוקומיני

4 כפות רוטב אויסטר או הויסטיר

  1. מניחים את הברוקומיני בווק, יוצקים מים רותחים כדי לרכך מעט ולוודא שאין מזיקים. ממתינים דקה ומסננים. שומרים את הברוקומיני להמשך ומייבשים את הווק.
  2. מחממים היטב את הווק. מוסיפים לו מעט שמן. מוסיפים את נתחי הסינטה ואיך שהם מחליפים צבע מוסיפים את הרוטב ואת הברוקומיני ומקפיצים יחד עוד דקה.

אנחנו ממש אוהבים לאכול את זה על ערימה של  אורז לבן או אטריות מכל סוג שאוהבים (ביצים, אורז, כוסמת או שעועית) ולהוסיף גם ביצה. אבל זה אנחנו. אתם לא חייבים.

נשמח מאוד אם תגיבו ותספרו לנו איך יצא לכם

תגובות: המקום לשאלות ,רעיונות ותמונות של המנות שאתם הכנתם