נעים להכיר

אנחנו אורלי ונמרוד והאוכל הוא מרכיב חשוב בחיים שלנו. במחשבות שלנו ובחלומות שלנו. אנחנו אוהבים לחקור את חומרי הגלם. אני אוהבת לחקור את מנעד הטעמים והריחות, הערכים התזונתיים ומה אפשר להכין מהם. נמרוד מחפש בהם את האור, חוקר את הטקסטורה ורואה בהם מיצג אמנותי ולא רק משהו שנועד להשביע.

במשך שש שנים נפגשנו מדי חודש, כדי לצלם אוכל עבור ״וואלה״. במהלכן הרבה אוכל התבשל, עוגות נאפו, ילדים נולדו, עונות השנה התחלפו וחגים נחוגו. צילמנו המון מתכונים עונתיים, עדתיים, לפעמים טריקיים ולפעמים מאתגרים. המפגש הקבוע יצר קשר פורה, שמוציא מאתנו את המיטב. זאת הסיבה שהחלטנו להתחיל לבשל ולצלם אוכל לבלוג. בשביל עצמנו, ובשבילכם. בשביל כל מי שהמטבח הוא מקום הבילוי החביב עליו.


מאחורי הסירים – אורלי פלאי-ברונשטיין, חוקרת, מבשלת וכותבת על אוכל, חתומה על רבי המכר ״ששת״, ״המטבח הבריא״, ״על השולחן אקספרס״, ״שמחות קטנות״ ועוד. עורכת קולינרית של ספרים נוספים ובעבר כותבת, עורכת והעורכת הקולינרית של המגזין ״על השולחן״.

WhatsApp Image 2017-12-27 at 09.51.29


מאחורי המצלמה – נמרוד סונדרס, צלם ומורה בבית הספר לצילום ״גליץ״. מצלם אוכל, טבע, מקומות, אנשים ובעיקר את הרגעים היפים של החיים. לא פעם עומד בעצמו מאחורי הסירים ומבשל עם הרבה כשרון ונשמה.26943324_10212435739307720_1761433015_n-2


9 תגובות

 1. ענת נתן הגיב:

  בהצלחה! בטוחה שתהיה

 2. saundersnp הגיב:

  תודה רבה🙏

 3. Danya Weiner הגיב:

  מהמם! בשעה טובה. כל הכבוד!!!

 4. רויטל הגיב:

  בהצלחה

 5. יעל מירון הגיב:

  בהצלחה, אבל איפה נרשמים לבלוג?

  1. saundersnp הגיב:

   עכשיו יש אפשרות להרשם בתחתית העמודים. תודה

 6. lichtenstadt הגיב:

  בהצלחה!! מרגש מאד בלוג חדש! ❤️

 7. Roy הגיב:

  נפלא! בהצלחה וחיבוק ענק

התגובות סגורות.